Jedward Serbia
Još uvek nisi član našeg foruma? Registruj se što pre da bi pristupio forumu!
Још увек ниси члан нашег форума? Региструј се што пре да би приступо форуму!
You're still not our forum member? Register now to access the forum!

Join the forum, it's quick and easy

Jedward Serbia
Još uvek nisi član našeg foruma? Registruj se što pre da bi pristupio forumu!
Још увек ниси члан нашег форума? Региструј се што пре да би приступо форуму!
You're still not our forum member? Register now to access the forum!
Jedward Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NathalieBazinga

3 posters

Go down

NathalieBazinga Empty NathalieBazinga

Post by NathalieBazinga Sat Jun 02, 2012 2:01 am

Kao i uvek nemam pojma kako da počnem neku priču...Ali uglavnom, u mom životu se sve svodi na to da ne idem na praksu jer sam oslobođena i pokušavam da napravim ovaj forum ali svaki put kada sednem za kompjuter neko me zove. Uglavnom baba i mama. Sezona je, višnje su nam se raširile po celom dvorištu i sad moramo danima da ih beremo i cepamo, a babi non stop treba nešto. Dolaze joj gosti, te treba joj odneti neko posuđe, otići u prodavnicu. Nikada da se otarasim obaveza. I eto, danas sam ''relativno završila'' forum, iako tu ima još puno toga da se doda i imam toliko ideja da kada krenem da ostvarim jednu, ostale zaboravim, što me iskreno mnogo živcira. 24awef 1
Jedina super stvar u proteklih par dana je što su izašle one pre-verzije slika sa novih photoshot-ova Jedward-a i sve izgledaju tako umf! :) Jedva čekam 22.jun. What a Face


Uglavnom, bila sam i na intervjuu za Exit volontere i primili su me, kao...Ali još uvek čekam e-mail o rasporedu smena jer radim u exit vilidžu. No ne radujem se još previše jer su moju drugaricu prošle godine zajebali. Rekli su joj da je prošla i 10 dana kasnije su joj poslali e-mail da ipak nije...i tako... fdsgh
Ali svejedno mi je, i da ne prođem opet ću ići jer dolaze Duran Duran, hell yeah zlkiz dsf

I tako, da vas više ne zamaram! jer ionako ovo niko ne čita! xD Živi bili! Zovite ljude na forum!
NathalieBazinga
NathalieBazinga
Admin

Posts : 247
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Location : Novi Sad

http://last.fm/user/leenaayawolff

Back to top Go down

NathalieBazinga Empty Re: NathalieBazinga

Post by Jana.Grimes. Sat Jun 02, 2012 4:55 am

hahahah joj jadna moras da beres visnje...ne bi ja sad brala, zapravo nikaaad :D bice sve super, forum je kul!

Jana.Grimes.
Beginner
Beginner

Posts : 6
Join date : 2012-06-02

Back to top Go down

NathalieBazinga Empty Re: NathalieBazinga

Post by dr.morana Sat Jun 02, 2012 5:33 am

kako volim da citam tvoj dnevnik i da gledam sve ove pateticne reci dhh
dr.morana
dr.morana
Jedginner
Jedginner

Posts : 72
Join date : 2012-05-29

Back to top Go down

NathalieBazinga Empty Re: NathalieBazinga

Post by NathalieBazinga Sat Jun 02, 2012 6:57 am

Moraću i sutra neki da napišem, da ti se oči napasu! xD
NathalieBazinga
NathalieBazinga
Admin

Posts : 247
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Location : Novi Sad

http://last.fm/user/leenaayawolff

Back to top Go down

NathalieBazinga Empty Re: NathalieBazinga

Post by NathalieBazinga Fri Jun 22, 2012 6:59 am

I tako, 22. jun...Početak raspusta i konačno ću biti na forumu redovno! :D Od sutra će da ga stavim u promet, boga mi!

Juče bila na bazenu, izgorela kao rak i sada plačem...Danas sam morala da odgovaram za ekonomiju iako imam tri petice u prvom polugodištu i sada 5, 5 i 4. :D Krava.

I guess whaaattt??? :D Izašao je Young love album i jedva čekam da nađem način da ga kupim. U međuvremenu igram stardoll i nerviram se jer nisam primljena u volontere za Exit (iako sam dobila popust na kartu) i tako...


How did you know? ♥ :D mislim da je ta pesma od sada jedna od najboljih pesama koje sam u životu čula :D Young love je najbolji album do sada, skroz sam excited!
NathalieBazinga
NathalieBazinga
Admin

Posts : 247
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Location : Novi Sad

http://last.fm/user/leenaayawolff

Back to top Go down

NathalieBazinga Empty Re: NathalieBazinga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum