Jedward Serbia
Još uvek nisi član našeg foruma? Registruj se što pre da bi pristupio forumu!
Још увек ниси члан нашег форума? Региструј се што пре да би приступо форуму!
You're still not our forum member? Register now to access the forum!

Join the forum, it's quick and easy

Jedward Serbia
Još uvek nisi član našeg foruma? Registruj se što pre da bi pristupio forumu!
Још увек ниси члан нашег форума? Региструј се што пре да би приступо форуму!
You're still not our forum member? Register now to access the forum!
Jedward Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NathalieBazinga

Go down

NathalieBazinga Empty NathalieBazinga

Post by NathalieBazinga Fri Jun 01, 2012 12:04 pm

• Koje je tvoje pravo ime? - Natalija
• Datum i mesto rođenja, horoskopski znak: - 21.mart 1994, Novi Sad, Ovan
• Koju školu pohađaš/ fakultet/ kurs? - ETŠ ''Jovan Trajković'' - Pravni tehničar
• Koji su tvoji hobiji? - Svašta, od foruma, muzike, igrica, sporta, do kolekcionarstva, životinja itd.
• Da li imaš kućne ljubimce / Koliko ih imaš i koja su im imena? Dva psa. Maltešku pudlicu - Stimpi i seoskog jazavičara - Odi
• Koji je tvoj omiljeni sport? - Borilačke veštine, biciklizam
• Omiljena emisija? - Sve u šta se umešaju Jedward, ali uglavnom Evrovizija, pratim je od 2003. godine redovno :D
• Omiljeni film? - Pirati s Kariba, Belkinje, LOTR, Panic Room, Nacionalno Blago, i svi Gary Oldmanovi i Johnny Depp-ovi filmovi.
• Omiljena knjiga? - The lost symbol od Dan Brown-a.
• Omiljena vrsta muzike? - Sve od pagan metala do new wave-a, indie, electronic, world itd.
• Omiljena poznata ličnost? - Jedward, Gary Oldman, Dustin the Turkey, Hurley(iz LOST-a)...
• Da li si religiozan/na? Ne
• Koliko jezika pričaš i koje? Engleski i srpski...Ali volela bih da učim finski više od ičeg
• Koji ti je ili je bio omiljeni predmet u školi i najneomiljeniji? Omiljeni geografija, engleski, ekonomija, fizičko, korespondencija...Najneomiljeniji? Svi pravni. xD
• Kako ze zove tvoj najbolji prijatelj? Teodora
• Šta želiš za budućnost? Svašta :D
• Omiljena boja? crna, maslinasto zelena, braon, narandžasto-žuta, plava....
• Omiljeno godišnje doba? Proleće > Leto > Zima pa na kraju Jesen.
• Omiljeni grad ili država? Irska, od pete godine sam opsednuta njom. Svi mi kažu da ličim na Irkinju jer imam pegice i riđkastu kosu. :D Takođe sam kao mala pokušavala da igram riverdance i uspevalo mi je zbog čega su se svi čudili.
• Omiljeno piće i hrana? Pirinač, čušpajz i pohovani karfiol, tikvica, prokelj, sočivo, spanać, boranije. Ko bi rekao da neko voli povrće? A? Samo ne volim kupus. :D Takođe volim banane, grožđe...od nezdrave hrane čili čips+jogurt, suncokret, voćne jogurte, kroasane....Od pića guarana, šveps i čaj od brusnice.
• Omiljena životinja? Psi, pande, majmunčići :) Uglavnom oni najdruželjubiviji
• Omiljeni TV kanal? Animal planet, T&L, 24h kitchen, Discovery Channel, Vh1
NathalieBazinga
NathalieBazinga
Admin

Posts : 247
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Location : Novi Sad

http://last.fm/user/leenaayawolff

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum